زندگی نامه ایرانیان موفق

0 3,697

ایرانیان موفق

ایوب پایداری یکی از ایرانیان موفق می باشد که بنیانگذار شرکت میهن است که کارش را با ساخت و فروش بستنی به صورت سیار آغاز کرد اما اکنون بیش از ۹۰۰۰ نفر در شرکت میهن کار می‌کنند که به مدیر عاملی یکی از ایرانیان موفق  یعنی ایوب پایداری است‌.ایوب پایداری مدیر عامل کارخانه میهن در ابتدا با برادرش در کنار یکی از چاله قدیمی شروع به فروختن بستنی به صورت سیار کرد اما با سعی و تلاش فراوان توانست یکی از بزرگترین شرکت های تولید لبنیات در ایران را بنیان گذاری کند.

در شهر اسلامشهر همه جوانان که به دنبال می گردند آرزو دارند که در کارخانه میهن شروع به کار کند زیرا ایوب پایداری مدیرعامل این شرکت است و فردی بسیار منصف از لحاظ وجدان کاری است و همیشه به فکر اشتغال‌زایی و کارآفرینی می باشد.

ایوب پایداری یکی از ایرانیان موفق  در یکی از مصاحبه های آخری که داشته است گفته من از روز اول بستنی فروش بودم و یاد گرفتم به این دولت و آن دولت کاری نداشته باشم و تا به حال بیست تا بیست و پنج وزیر، مدیر کل، مسئول و استاندار دیده‌ام.ما پول‌های بستنی را روزانه جمع میکنیم و به بانک می دهیم و دوباره هم این سریال و برنامه را فردا و فرداهای بعد تکرار می کنیم.

یکی از مهم ترین نکته هایی که باعث شد برادران پایداری و علی الخصوص ایوب به فکر این باشد که یک کارخانه را تاسیس کند این بود که در ایران تنها یک کارخانه بستنی وجود داشت و۷۰ درصد بستنی های ایران از کشورهای دیگر به صورت وارداتی تامین می‌شد . بنابراین برادران پایداری تصمیم گرفتند که در سال ۱۳۵۳ اولین پایه های این کارخانه بزرگ را که در حال حاضر ۹۲۰۰ نیروی در حال کار دارد را بریزند.

در حال حاضر شرکت و کارخانه میهن با تولید انواع و اقسام بستنی و انواع شیرهای پاستوریزه محصولات خود را در سراسر کشور و بیشتر از دویست هزار نقطه عرضه می کند.

لوگو میهن ، ایرانیان ثروتمند و موفق ، ایوب پایداری

کارخانه میهن همچنین با عرضه محصولات خود از جمله شیر بستنی و کره به عراق، کویت و آذربایجان در کار صادرات فعال است .

کارخانه میهن با دریافت سه هزار تن شیر خام در روز و تولید آن به انواع شیر ، کره و بستنی توانسته است ۶۵ درصد سهم بازار بستنی و ۵۰ درصد سهم بازار تولید شیر را از آن خود کند.

شهر لبنیات ایوب پایداری یکی از ایرانیان موفق

این نام ، نام بخش بزرگی از کارخانه میهن است که دارای انواع و اقسام دستگاه های تولید شیر و بستنی به صورت کاملا مکانیزه است .

آقای ایوب پایداری برای رعایت بهداشت و نظافت همه محصولات خود را به صورت کاملا اتوماتیک و مکانیزه تولید می‌کند و از درگیری دست به صورت مستقیم در کار جلوگیری می کند و بر این نکته تاکید دارد.

 جدایی دو تن از ایرانیان موفق

با وجود تمامی موفقیت ها و چالش‌های بسیار کارخانجات میهن مانند گرانی ارز، رکود و تحریم و حتی ناامنی عراق بابت صادرات یکی دیگر از مشکلاتی که ایوب پایداری را ناراحت کرد جدایی برادر و یار دیرین خود بود که با هم از پس همه مشکلات بر می آمدند و در جوانی با هم بستنی می فروختند.

اما پس از گذشت چند سال بزرگترین پشتیبان و نائب رئیس شرکت میهن با شکر آب شدن رابطه اش با برادر بزرگتر از شرکت میهن جدا شد و کارخانه خود را تاسیس نمود اکنون همه آن را به نام دومینو شناخته و الگویی تقریبا شبیه به کارخانه جات میهن دارد.

زندگی نامه ایرانیان موفق ، مدیر عامل کارخانه لبنیات میهن

ایوب پایداری در مصاحبه ای بیان نموده است که اگر میهن سه سال پیش دچار انشعاب نمی شد و خانواده پایداری ها به دو شرکت میهن و دومینو تقسیم می شدند اکنون قطعاً میهن به سهم ۹۰ درصدی بازار بستنی دست می یافت.

ایوب پایداری یکی از ایرانیان موفق

البته پس از جدایی برادر ایوب پایداری این فرد تمام تلاشش را انجام داد و به روی حفظ یکپارچگی کارخانه میهن تاکید نمود و توانست با داشتن تجربه مهارت و عشق این شرکت را قدرتمند تر از هر زمان دیگر مدیریت کرده و با شعار مصرف کننده ایرانی لایق بهترین محصولات جهان است کار خود را ادامه دهد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ