حفظ آرامش و برقراری آن در زمان انجام یک فعالیت اقتصادی

0 438

میدونستی آرامش سرمایه است ؟

ما در درنیا انسان های زیادی داریم که حاضرند هزینه های میلیونی کنند که بتونن آرامش داشته باشند . حتی کساییکه به مخدر و مشروبات پناه میبرند در پی کسب این آرامش اند که البته هر چی بیشتر میگردند کمتر پیدا میکنند .جالبه بدونید طب سنتی ما راهکار ها و دارو ههای 100 در صد گیاهی رو برای آرامش  ماهیچه های عصبی  و اختلالات اون داره که فرصت خوبیه برای یک بیزینس پرسود و پربرکت …

۱۰ نکته برای کسب و کار ماساژ درمانی

آرامش خود را در همه حال حفظ کنید. هنگامی که کسب و کار خود را آغاز می‌کنید، احتمالاً سرشار از امید و آرامش و رؤیا هستید. این مسئله غیرمعمول نیست و بسیاری از صاحبان کسب و کار با استفاده از استراتژی‌های اثبات شده در تجارت به موفقیت می‌رسند. آنچه که بسیاری از افرادی که به‌تازگی کسب و کاری را شروع کرده‌اند و به دنیای اقتصاد وارد شده‌اند و برای آن آمادگی ندارند، احتمال وقوع یک حادثه یا فاجعه است. این امر باعث تأسف است ولی بسیاری از فعالیت‌های اقتصادی هر سال با تهدیدات فراوانی مواجه هستند و داشتن روحیه بالا در این شرایط بسیار مهم و حائز اهمیت است.

حفظ آرامش در زمان انجام یک فعالیت اقتصادی
حفظ آرامش در زمان انجام یک فعالیت اقتصادی

بهتره بگیم کلید اصلی بلکه شاه کلید معامله های خوب و پرسود تجاری داشتن آرامش و تمرکزه که ما در مقاله های بعد بیشتر باهاتون در موردش صحبت میکنیم .البته در کلام بزرگان نقل شده  که انسان فقیر از گفتن حرف درست خود هم ناتوان و لال است و حتی در وطن خود غریب است . حکمت های نهج البلاغه امیرالمومنین علیه السلام

چگونه آرامش مانع از قربانی شدن می‌شود

یکی از اولین اقداماتی که باید برای محافظت از کسب و کار خود انجام دهید، تشخیص و مقابله با خطرات است. در صورت حفظ آرامش خود می‌توانید به راحتی این کار را انجام دهید و با تهدیدات مقابله کنید. آرامش باعث می‌شود شما تمرکز خود را از دست ندهید و این امر نه تنها به باعث افزایش قدرت شما برای حل مشکلات می‌شود، بلکه برای سلامتی و آرامش کارکنان و یا مشتریان شما نیز بسیار مفید است، از آن جهت که باعث می‌شود آن‌ها نیز با آرامش شما همراه شوند و به بهبود شرایط و مقابله با خطرات امیدوار باشند و به بهترین نحو کار خود را انجام دهند.

فروشنده شو کتاب صوتی رایگان گروه آموزشی نویدنقوی

آرامش شما مانع از وجود غفلت در مسیر شماست

گاهی در یک #کسب-و-کار شما به دنبال نظارت پنهانی به کارمندان خود یا حتی مشتریان هستید تا از بروز غفلت یا سهل‌انگاری در کار جلوگیری کنید اما بهتر است همواره با آرامش تمام به عنوان یک ناظر، مسلط بر اوضاع باشید و به افراد مرتبط با کسب و کار نیز #آرامش دهید و از غفلت یا سهل‌انگاری آن‌ها در انجام کارها جلوگیری کنید. عدم اطمینان و انجام امور به صورت مخفیانه گاهی باعث تشویش اذهان می‌شود و در عدم تمرکز و کاهش کارایی تأثیرگذار است.

حفظ آرامش در زمان انجام یک فعالیت اقتصادی
حفظ آرامش در زمان انجام یک فعالیت اقتصادی

همواره مسائل دلگرم کننده و آرامش بخش را به خود یادآور شوید

همواره در زمان بروز مشکل استرس و نگرانی بر فضای کاری شما حاکم می‌شود. در این شرایط یکی از اقدامات مؤثر در حفظ آرامش، یادآور شدن موارد دلگرم کننده و مسائلی که باعث اطمینان شما می‌شود، بسیار مفید است. به عنوان مثال شما با بحران جدی آرامش مواجه می‌شوید ولی به یاد می‌آورید که شما یک بیمه خوب و قوی برای شرکت یا کسب و کار خود در نظر گرفته‌اید و درصورت عدم توانایی مقابله با بحران پشتتان گرم خواهد بود. یا اینکه می‌دانید اگر بحران بیشتر شود می‌توانید با استفاده از وام‌های بانکی مشکل موقتی را رفع کنید و جای نگرانی وجود ندارد. یا حتی هنگامی که شخصی برای خرید به می‌رود در هنگام خرید باید این دلگرمی را داشته باشد که اگر جنس خریداری شده توسط او مشکل یا ایرادی داشت بتواند آن را تعویض کند و خریدی آسودی و آرام داشته باشد. درنتیجه همواره یادآور مسائل آرامش‌ بخش در ذهن خود باشید.

روش های کاربردی برای چابکسازی و کاهش هزینه های کسب و کار

درنتیجه همان‌طور که گفته شد آرامش به‌منظور بهبود عملکرد هر فرد در تمام مراحل زندگی و به‌خصوص کسب و کار که معمولاً با نگرانی‌های زیادی همراه است بسیار حائز اهمیت است. همواره چه زمانی که به عنوان یک خریدار به خرید می‌روید یا به عنوان فروشنده محصول یا خدمتی را ارائه می‌کنید، کار خود را با آرامش همراه کنید تا با نتیجه بهتری همراه باشید. همواره مسائلی که باعث خشم و غضب و نگرانی شما می‌شوند را از خود دور کنید. به عنوان مثال شما از رفتار یک مغازه‌دار خوشتان نمی‌آید، دلیلی نداری که برای خرید خود به آنجا بروید و عامل بر هم خوردن آرامش خود را فراهم کنید. در پایان همیشه بدانید که هر مشکلی فاجعه نیست و نباید به خاطر آن آرامش شما سلب شود و بدانید که شما با درگذشته مشکلات سخت‌تری را پشت سر گذاشته‌اید و ممکن است با مشکلات سخت‌تری مواجه شوید پس آن را ساده بگیرید و در پی حل آن باشید.

حفظ آرامش در زمان انجام یک فعالیت اقتصادی
حفظ آرامش در زمان انجام یک فعالیت اقتصادی

براتون یه دنیا آرامش ارزو میکنیم

 

با تشکر فراوان گروه آموزشی نویدنقوی .  اگر مطالب بالا آن را دوست داشتید  به دوستان خود هدیه کنید .www.navidnaqavi.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ