کسب درآمد بدون سرمایه یکی از روش های پولدار شدن

0 1,551

کسب درآمد بدون سرمایه :

یکی از باورهای اشتباهی که در مورد کسب و کار وجود دارد این است که گمان می کنند برای اینکه کسب و کاری را راه اندازی کنند باید سرمایه داشته باشند، در صورتی که کسب درآمد بدون سرمایه هم با روش های گوناگون امکان پذیر است و با تلاش و هوش می توان موفق شد. اغلب کسانی که بر داشتن سرمایه تکیه می کنند و برای کار کردن همتی ندارند هرگز نمی توانند موفقیت چشمگیری به دست آورند و در همان مرحله از کسب و کاری که هستند باقی می ماند.

به این نکته باید توجه داشته باشیم که مدل های کسب درآمد بدون سرمایه در این چند سال اخیر تغییرات قابل توجهی داشته است و کسب و کارهایی که آنلاین هستند رونق بسیاری داشته اند. بسیاری از کسب و کارهای سنتی جای خود را به کسب و کارهای آنلاین داده اند و به راحتی می توان کسب درآمد بدون سرمایه را در این کسب و کارهای آنلاین تجربه نمود. همه ما یک سری توانمندی و قابلیت هایی داریم که با شناخت آنها به راحتی می توانیم کسب درآمد خوبی داشته باشیم.

کسب درآمد بدون سرمایه، با شغل های گوناگون :

همانطوری که بیان نمودیم شغل هایی وجود دارند که شما می توانید به راحتی بدون سرمایه ای از آنها کسب درآمد داشته باشید، فقط کافیست شما از مهارت های خود استفاده کنید و تلاش لازم را برای آن کارها انجام دهید. در ادامه چندین شغلی که در کسب درآمد بدون سرمایه جای می گیرند را معرفی می کنیم.

پول درآوردن از اینترنت ، کسب و کار خانگی ، کسب در آمد بدون سرمایه گذاری

 1. فریلنسینگ :

این شغل یکی از شغل های کسب درآمد بدون سرمایه می باشد که شما می توانید با خلاقیت و مهارت های خود این شغل را به وجود آورید و به راحتی کسب درآمد کنید. در این مدل از کسب و کارهایی که بدون سرمایه است شما می توانید به صورت پاره وقت و یا تمام وقت کار کنید و از کسب درآمد بدون سرمایه ای که ایجاد کرده اید لذت ببرید. اکنون برای شما این سوال پیش می آید که چگونه می توان چنین شغلی را ایجاد نمود ؟

این شغل به طور کامل به خلاقیت های شما بستگی دارد، مثلا ممکن است شما بلد باشید برنامه نویسی انجام دهید، تایپ کنید، ترجمه کنید ، کارت ویزیت و یا جلد کتاب طراحی کنید، مقالاتی جذاب و خواندنی در شبکه های اجتماعی تولید کنید ولی با تمام این خلاقیت هایی که دارید هیچ مشتری ندارید و درآمدی کسب نمی کنید. شما اگر دارای این قابلیت ها هستید و توانایی بالایی دارید ولی نمی توانید هنر خود را به دیگران نشان دهید، به راحتی می توانید از طریق کانال های ارتباطی که امروزه بسیار افزایش پیدا کرده اند هنرهای خود را به آنها معرفی کنید. بسیاری از سایت ها وجود دارند که شما را به افرادی که خواهان مهارت های شما هستند معرفی می کنند و شما به راحتی می توانید از این طریق پول در بیاورید و با توجه به تلاش خودتان ماهیانه بالای 3 یا 4 میلیون درآمد داشته باشید.

بسیاری از افراد هستند که دارای این هنرها و خلاقیت ها می باشند ولی در فضای مجازی و اینترنت حضور پررنگی ندارند و با این امر آشنا نیستند. این افراد می توانند از راه های دیگری کسب درآمد بدون سرمایه داشته باشند.  این راه ها را در ادامه بیان می کنیم.

 1. سرویس خانگی :

افرادی که با اینترنت و فضای مجازی آشنایی ندارند، بیشتر به دنبال شرکت ها و کمپانی های خاص هستن تا با معرفی مهارت های خودشان بتوانند از آن طریق کسب درآمد بدون سرمایه داشته باشند. اما باید به این افراد یادآوری نمود اگر چنین مکان هایی را پیدا نکردند اصلا نگران نباشند. آنها می توانند به راحتی بدون این امکاناتی که وجود دارد کسب درآمد خوبی داشته باشند.

کارهایی هستند که شما می توانید با تلاش خود در آنها موفق باشید و درآمد بالایی را به دست آورید. از جمله این کارهای می توان پرستاری از کودکان، نگهداری از سالمندان، نظافت منزل، نگهداری از حیوانات خانگی و … را نام برد. شما به راحتی می توانید از طریق برآورده کردن نیازهای مردم درآمد بالای 4 میلیون و یا بیشتر داشته باشید، فقط کافیست مهارت داشته باشید که نیازهای مردم را تشخیص دهید.

 1. تعمیرات :

بسیاری از افراد هستند که به کارهای فنی علاقه زیادی دارند و در آنها مهارت ویژه ای دارند، داشتن مهارت آنها بهترین فرصت است که خود را به دیگران نشان دهند و کارهای فنی آنها را انجام دهند. امکان دارد که شما در خانه خود به راحتی کارهای فنی را انجام دهید، ولی بابت این توانایی خود نمی توانید پولی به دست آورید. شما به راحتی می توانید بدون اینکه در شرکت و یا دفتر خاصی استخدام شوید، کارهای تعمیراتی زیادی از جمله تعمیر لوازم الکتریکی، لوله کشی های ساختمان، تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات موتورخانه ها و… را انجام دهید.

شما می توانید بر اساس این مهارتهایی که دارید، خدمات با کیفیت و مناسبی را به مردم ارائه دهید و درآمد خوبی را به دست آورید. شغل تعمیراتی از جمله شغل های کسب درآمد بدون سرمایه است که بدون هیچ سرمایه ای شما می توانید به راحتی ماهانه 4 میلیون به بالا درآمد داشته باشید و با تجربه ای که به دست می آورید درآمد شما بالاتر می رود و شناخته تر می شوید.

 1. فروش مجدد :

بسیاری از محصولات هستند که از جمله نیازهای روزمره افراد محسوب می شوند و به آنها کالاهای مصرفی می گویند. این محصولات از جمله محصولاتی می باشند که بیشتر مردم به آنها نیاز دارند و باید آنها را تهیه کنند. شما می توانید این محصولات را برای آنها فراهم کنید و به فروش برسانید. شاید اکنون شما بگویید این شغل که از جمله شغل های کسب درآمد بدون سرمایه نمی باشد و نیاز به سرمایه دارد.

درست است که شما برای این شغل نیاز به سرمایه دارید، ولی به راحتی می توانید با سرمایه کم این شغل را شروع کنید و به رشد خوبی برسید. کافیست شما از محصولاتی که می خواهید به فروش برسانید مثلا لوازم آرایشی و یا پوشاک تعداد کمی تهیه کنید و بعد از طریق کانال های مجازی و شبکه های اجتماعی که وجود دارند آنها را به فروش برسانید.

کسب درآمد بدون سرمایه ، شغل فروش لوازم آرایشی ، شغل فروش پوشاک ، پول درآوردن بدون سرمازه

 1. مشاوره :

امکان دارد که بسیاری از شما در زمینه های خاص تخصص ویژه ای داشته باشید که برخی دیگر این ویژگی ها را ندارند  و شما می توانید این دانش خود را به دیگران انتقال دهیدو در قبال آن پول دریافت کنید. کسب درآمد بدون سرمایه در این مورد بدین گونه است که فرقی ندارد شما دکتر، مهندس، وکیل و یا … هستید، این مهم است که شما می توانید در زمینه های خاصی به دیگران مشاوره دهید و در برابر این مشاوره ای که ارائه می دهید و دیگران را با آن امور آشنا می کنید مبلغی را دریافت کنید.

درآمد شما در این شغل بستگی به تلاش خودتان دارد که تا چه حدودی بتوانید رضایت مشتری خود را کسب کنید، در صورتی که در این شغل موفق باشید و رضایت مشتریان خود را به دست آورید شهرت شما بیشتر می شودی و افراد دیگری هم برای مشاوره نزد شما می آیند. در این صورت در آمد شما بالاتر از 4 یا 5 میلیون می رسد. نکته مهمی که در این شغل باید رعایت کنید و آن را به عنوان حرفه اصلی خود در کار گیرید این است که بیان زیبایی داشته باشید. مهمترین عامل موفقیت شما در این شغل بیان و طرز صحبت کردن شما می باشد که شما به رشد می رساند.

اما اینکه چگونه بتوانید دانش خود ار به دیگران عرضه کنید و به آنها مشاوره دهید، بدین گونه است که کانال های ارتباطی بسیاری وجود دارد که با گرفتن مبلغ بسیار کمی شما را به دیگران معرفی می کند و شما از این به بعد دیگر خودتان به راحتی می توانید مشتریان بیشتری را جذب کنید. کم کم که مشتریان شما بیشتر شود می توانید شبکه ای راه اندازی کنید که خودتان سرپرستی آن را بر عهده بگیرید و در آمد بیشتری را کسب کنید.

کارآفرینی های کوچک برای کسب درآمد بدون سرمایه :

بسیار از شما به دنبال کسب در آمد بیشتری هستید و این کارآفرینی های کوچک را برای خود مناسب نمی دانید. اما باید بدانید که اگر به دنبال کسب درآمد بدون سرمایه هستید، باید یکی از دانش ها و تخصص هایی که در بالا معرفی کردیم را بیاوزید تا بتوانید در آمد اولیه خود را کسب نمایید و سپس با تلاش و همت خود در آن حیطه موفق تر شوید.

هر کاری نیاز به تلاش دارد که کسب درآمد بدون سرمایه هم نیازمند تلاش فرد می باشد. شما باید در مرحله اول کاری که انجام می دهید این باشد که توانمندی های خود را تشخیص دهید، امکان ندارد که فردی هیج توانایی نداشته باشد، هر فردی قابلیت هایی دارد که از این طریق می تواند درآمدی را به دست آورد.

در مرحله دوم باید آن مهارت ها و قابلیت ها خود را برای اینکه کسب و کاری راه اندازی کنید پرورش دهید. با شناخت مهارت های خود می توانید آنها را برای جنبه پول درآوردن پرورش دهید تا بتوانید درآمد خوبی را به دست آورید.

کسب درآمد بدون سرمایه از طریق اینترنت :

روش های زیادی برای کسب درآمد بدون سرمایه از طریق اینترنت وجود دارد که باید به نکته ای در مورد این مشاغل دقت کنید که هرگز برای شروع کار خود مبلغی را واریز نکنید.

بسیاری از روش های کلاهبرداری وجود دارد که از شما می خواهند مبلغی را واریز نمایید و بعد شروع به کار کنید، این شغل ها دروغ می باشند و هدف آنها کلاهبرداری می باشد. در ادامه چندین شغل اینترنتی را معرفی می کنیم که بهترین کسب درآمد بدون سرمایه برای کسانی می باشد که بیشتر وقت خود را در اینترنت می گذرانند.

 1. نوشتن مقاله :

اگر شما توانایی خاص در نوشتن مقاله و تولید کردن محتواهای جدید دارید، شک نداشته باشید که به راحتی می توانید از طریق اینترنت به کسب درآمد بدون سرمایه برسید. زیرا سایت های اینترنتی برای طراحی سایت خود نیاز به وبلاگ نویس هستند.

بیشتر کسانی که سایت اینترنتی دارند به دنبال افرادی هستند که موضوعات جدید و خاصی را بنویسند که بتوانند با قرار دادن در سایت خود مخاطبان بسیاری را جذب کنند.

شما به راحتی می توانید در سایت های مقاله نویسی ثبت نام کنید و با نوشتن مقاله برای سایت ها درآمد خوبی را کسب کنی. هرچه توانایی شما در نوشتن مقاله بهتر باشد، مشتریان بسیاری را جذب می کنید که از این طریق می توانید حداقل ماهیانه 2 میلیون تومان درآمد داشته باشید.

بیشتر افراد نگران هزینه های زیادی هستند که باید به خاطر این شغل متقبل شوند، در صورتی که شما هیچ هزینه ای نخواهید داشت و  تنها هزینه ای که باید در این شغل پرداخت کنید، هزینه اینترنت است که شما به راحتی می توانید از طریق این شغل درآمد خوبی را کسب نمایید که هزینه اینترنت برای شما چیزی نباشد.

البته باید دقت داشته باشید که درآمد شما با توجه به توافقاتی که با کارفرمای خود دارید می تواند متفاوت باشد و در برخی از این مقالات درآمد خوبی را به دست آورید.

کسب درآمد بدون سرمایه ، کسب درآمد با نوشتن مقاله ، کسب درآمد از ترجمه ، شغل تولید محتوا

 1. نوشتن تحلیل در مورد وب سایت ها :

بسیاری از کسانی که دارای وب سایت ها پر طرفدار ترافیک مناسب هستند، باید بدانند به راحتی می توانند برای آن پشتیبان مالی خوبی را در نظر بگیرند. شما به ازای هر تبلیغی که در مورد اسپانسر خود در و سایت خود می نویسید پول خوبی می توانید دریافت کنید.

البته این مسئله بیشتر در مورد کسانی صادق است که دارای کانال ها و وب سایت هایی هستند که تعداد زیادی عضو دارند و روزانه تعداد بازدید آنها زیاد می باشد.

امروزه کسانی که کانال هایی در یوتیوب، تلگرام و اینستاگرام دارند، به راحتی می توانند از طریق تبلیغ کردن برای فروشگاه ها، موسسات و …. پول خوبی در یافت کنند. این شغل یکی از شغل های اینترنتی می باشد که شما می توانید کسب درآمد بدون سرمایه را تجربه کنید.

صاحبان این کانال ها باید دقت داشته باشند که اگر می خواهند تبلیغ کنند، باید از صحت آن خبر داشته باشند تا تمام کسانی که از آنها پیروی می کنند هم دچار اشتباه نشوند.

 1. نوشتن پست مهمان برای مشتریان :

یکی دیگر از شغل های اینترنتی که کسب درآمد بدون سرمایه را دارد، ارسال پست مهمان است. این شغل و روشی که برخی از افراد در پیش میگیرند، مزایای زیادی دارد از جمله اینکه در موتور جستجو گر گوگل به رسمیت شناخته می شوند و یا این که ترافیک خوبی را به دست می آورند.

شما اگر بدانید که با ارسال پست مهمان در ماه چه درآمد خوبی را می توانید داشته باشید، بی شک این شغل را تجربه می کنید.

 1. خدمات ثبت نظر در وب سایت ها :

یکی دیگر از روش های کسب درآمد بدون سرمایه این گونه است که شما می توانید از طریق بسیاری از وب سایت هایی که نظرات را تایید می کنند برای خود کسب درآمد کنید.

برای آگاهی از این روش شغلی باید بدانید که بسیاری از وب سایت ها هستند که شما می توانید با تحقیق کردن در اینترنت به راحتی آنها را پیدا کنید و با فراهم نمودن لیست بزرگی از آنها در سایر وب سایت هایی که می تواند در آنها نظر گذاری کرد، آن سایت ها را معرفی کنید.

برای انجام دادن این کار فقط کافیست که شما برای پیدا کردن لیست این سایت ها زمان بگذارید و اینترنت داشته باشید. اگر بتوانید از این طریق کسب درآمد بدون سرمایه داشته باشید، بسیار در این روش شغلی رشد می کنید و می توانید ماهیانه درآمد خوبی داشته باشید.

 1. تبدیل شدن به یک کارگزار برای وب سایت ها :

یکی از شغل هایی که برای کسب درآمد بدون سرمایه می تواند بسیار مفید باشد این است که، شما میتوانید برای وب سایت های گوناگون افرادی را پیدا کنید که مایل هستند وب سایت خود را تبلیغ کنند، شما به ازای هر تبلیغی که برای آن وب سایت فراهم می کنید به راحتی می توانید کمیسیونی دریافت کنید. در این شغل فقط کافیست شما روابط اجتماعی خوبی داشته باشید تا روزانه چندین تبلیغ را انجام دهید و درآمد خوبی را به دست آورید.

به این دلیل که این شغل اینترنتی توسط بسیاری از افراد شناخته شده است و افراد زیادی مایل به انجام آن هستند، انجمن هایی وجود دارد که شما می توانید در آنها به صورت کاملا رایگان ثبت نام کنید و درآمد خوبی را کسب کنید. هرچه تعداد کمیسیون شما بیشتر شود درآمد شا هم می تواند به ماهی بالای 4 میلیون برسد.

یکی از روش های که از طریق این شغل می توانید پول زیادی را به جیب بزنید این است که، وب سایت کسانی را که مایل به فروش هستند را تبلیغ کنید و با فروش آن وب سایت به قیمت مناسب شما هم می توانید سهم زیادی داشته باشید.

 1. نقد و بررسی محصولات :

همانطوری که از نام این مورد پیداست شما باید به نقد و بررسی محصولاتی بپردازید که در سایت ها قرار دارند. توصیه بیشتر افرادی که در آن سایت قرار دارند بر این است که شما فقط به محصولات همان سایت بپردازید تا موجب خطای خوانندگان آن سایت نشود.

سایت هایی وجود دارند که برای تبلیغ محصولات خود به فردی نیاز دارند تا محصولات آنها را بررسی کنید. شما می توانید با عضویت در این شغلی که کسب درآمد بدون سرمایه است در آمد خوبی را به دست آورید.

با هر تبلیغی که شما انجام می دهید و مشتری جذب می کنید، کمیسیون خوبی را از طرف سایت می گیرید.

البته باید دقت داشته باشید که در این شغل اینترنتی نهایت تلاش خود را داشته باشید تا بتوانید مبلغ خوبی را به دست آورید در غیر این صورت شاید درآمد خوبی نداشته باشد و کمتر از 1 میلیون باشد.

نقد و بررسی محصولات ، شغل پردرآمد بدون سرمایه گذاری ، فروش محصولات با درآمد بالا

 1. محصولات خود را تولید کنید و به فروش برسانید :

بسیاری از شما که اهل شغل های اینترنتی هستید، خودتان هم به طور طبیعی هنر و خلاقیت هایی که دارید که می توانید از آن طریق کسب درآمد داشته باشید.

خلاقیت شما علاوه بر اینکه در کسب درآمد بدون سرمایه در دنیای واقعی به شما کمک می کند، در دنیای مجازی و فروش آنها در اینترنت هم به شما کمک می کند. با تشکیل دادن و سایتی برا خودتان به راحتی می توانید محصولات خود را در آن سایت قرار دهید و به فروش برسانید.

برنامه های ارتباطی زیادی از جمله یوتیوب، تلگرام و اینستاگرام وجود دارند که شما می توانید با ایجاد نمودن کانالی در آنها افراد زیادی را عضو کانال خود کنید و محصولات خود را برای آنها به نمایش بگذارید. اگر کیفیت کار شما عالی باشد، افرادی که در وب سایت شما قرار دارند، این وب سایت را به  اعضای دیگری هم معرفی می کنند و از این طریق مشتریان شما بیشتر می شود.

کسب درآمد بدون سرمایه در این شغل بسیار مناسب می باشد و اگر شما در آن پیشرفت کنید صد در صد درآمدی بالای 5 میلیون خواهید داشت.

بسیاری از افرادی که با برنامه ریزی کامپیوتری آشنایی دارند می توانند محصولات خود را به گونه ای طراحی کنند که افراد برای دانلود آنها هم مجبور باشند هزینه یا جداگانه پرداخت کنند. کارهای بسیاری وجود دارد که شما در این زمینه می توانید انجام دهید، اما قبل از آن باید دقت داشته باشید که این کار طرفداران زیادی را پیدا خواهد کرد.

 1. کتاب الکترونیکی بنویسید :

یکی دیگر از روش های کسب درآمد بدون سرمایه این است که شما می توانید کتاب الکترونیکی بنویسید. امروزه افراد زیادی به دلیل مشغله های کاری خود علاقه دارند که کتاب های الکترونیکی را مورد مطالعه قرار دهند. شما به راحتی می توانید با تولید کردن این گونه کتاب ها در هر موردی که دوست دارید خوانندگان زیادی را جذب کنید.

شما می توانید برای تولید کردن کتاب های الکترونیکی موضوع خود را انتخاب کنید و آن را در فایل پی دی اف قرار دهید تا افراد آن را دانلود کنند و شما از این طریق درآمد خوبی را به دست می آورید.

باید بدانید که این شغل و این روش تولید کتاب، به تازگی بسیار مورد علاقه مردم بوده است و طرفداران زیادی را جذب خود کرده است.

پس به طور کلی کسب درآمد بدون سرمایه یکی از شغل هایی است که شما به راحتی تنها با تلاش و هوش خود می توانید آن را انجام دهید و در آن موفق شوید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ