از ما چه می دانید؟

تیم آموزشی نوید نقوی از سال 1393 فعالیت خود را به‌ در حوزه‌ی آموزش، و بعد از آن ایجاد و رشد کسب‌ وکار آغاز کرده است. در این مدت‌ زمان توانستیم ، نتایج ارزشمندی کسب کنیم و ایرانیان را از بیکاری به کارآفرینی ، از فقر فکری به ثروت و از حرف تا عمل رسانده‌ایم.

چشم انداز مجموعه نوید نقوی :

خدا را شاکریم.

آموزش در زمینه‌ی کسب ثروت بر پایه‌ ی آرامش در زندگی ، محور اصلی تیم ماست . آموزشی از جنس زندگی ، تلفیق تمام تجربیات خودم با روش آموزش روز دنیا . یکی از قوی‌ترین نوع آموزش این است ؛ چراکه ما معتقدیم دانش به‌ تنهایی عاملی برای موفقیت نیست و به بیانی بهتر از حرف تا عمل راه بسیار است. این راه با این نوع آموزش کوتاه می‌شود چون افراد راهی را می‌روند که فردی قبل از آن‌ها از آن مسیر به موفقیت رسیده است و این یعنی آموزشی مطمئن و اصولی . این یعنی موفقیت در کمترین زمان ممکن . این یعنی آسان‌ترین راه کسب ثروت و آرامش در زندگی…
شاید سوال کنید
مگر آموزش هزینه دارد ؟ بله ، هزینه ای که نباید برای تاوان نادانی هزینه شود باید در مسیر آگاهی صرف شود .
تیم آموزشی نویدنقوی در کنار آموزش به کار تحقیقات نیز مشغول است و عوامل و موانع موفقیت و ثروتمند شدن در ایران را مورد بررسی قرار می‌دهد به همین دلیل حرفه‌های زیادی برای گفتن دارد .تنها به این بسنده نکردیم و طرح های تحقیقی خود را به اجرا آوردیم. شرایط کسب‌ وکار در ایران با تمام دنیا متفاوت است بنابراین باید علم موفقیت و نتایج تحقیقات جهانی در بهترین دانشگاه‌های جهان را با شرایط فعلی کشورمان تطبیق دهیم تا به نتیجه برسیم.

بزرگ‌ ترین هدف ما این است تا مردمانی از جنس غیرت و عدالت و قدرت ایرانی را در اوج قدرت و ثروت ببینیم و برای این هدف با جان و دل تلاش می‌کنیم. ما معتقدیم هیچ ایرانی نباید به خاطر فقر و نداری سرشکستگی را به دوش بکشد. نباید هیچ زن و شوهری بخاطر مسایل مالی مجبور به جدایی و چشیدن مزه تلخ دوری شوند. چون یک ایرانی باید قدرتمند و ثروتمند باشد. آموزش تمام جنبه‌های موفقیت در کسب‌وکار مهم‌ ترین کار ماست، در همین راستا تلاشمان بر این است تا به‌ روزترین، کاربردی‌ترین و اصولی‌ترین نکات را آموزش دهیم.

ایجاد یک کسب‌وکار حرفه‌ای نیاز به عملکردی اصولی دارد، آگاهی از فوت‌ وفن‌های یک کسب‌ وکار موفق می‌تواند بارها در موفقیت و رشد آن مؤثر باشد ؛ بنابراین می‌توانیم با افتخار اعلام کنیم که می‌توانید برای ایجاد و رشد کسب‌ وکارتان با ما همراه باشید. حرفه‌ای‌ ها یک تفاوت عمده با بقیه‌ ی افراد دارند و آن این است که برای رشدشان سرمایه‌ گذاری می‌کنند. ما در کنار تمام کسانی که برنامه‌ای برای آینده‌ی خودشان دارند و تصمیم خود را برای داشتن فوق بهترین‌ها گرفته‌اند حضور داریم.

همراه شدن با تیم آموزشی نوید نقوی به ما کمک می‌کند:

شناخت بهتری از خود، علایق خود و توانمندی‌هایمان به دست بیاوریم.کمک میکنیم با خود آشتی کنید

مهارت‌های لازم برای داشتن یک شخصیت موفق وزندگی موفق را کسب کنیم.

ازنظر باوری در راستای اهدافمان قرار می‌گیریم.

یاد می‌گیریم چطور کسب‌وکار ایجاد کنیم و آن را رشد دهیم.

چطور به استقلال مالی برسیم.

چطور کارآفرینی کنیم و از یک تا تعداد زیادی از افراد را مشغول کارکنیم.

به درآمدهای بالایی برسیم و در کسب‌ و کار مان حرف اول را بزنیم.

و …چطور بزرگ باشیم

چگونه انسان باشیم

نوید نقوی کیست؟

بخشی از خدمات نوید نقوی :

  • برگزاری همایش‌های آموزشی
  • ارائه مشاوره حضوری
  • ترجمه کتاب‌های تألیفی (در آینده نه چندان دور)
  • تولید محصولات آموزشی

کوچینگ کسب و کار

بخشی از فعالیت‌های نوید نقوی :

  • نگارش کتاب آزفه مجموعه ای از آموزه برای بهینه سازی در کسب و کار و زندگی
  • مشاور و مربی شماری از فعالین اقتصادی کشور
  • مدیر باشگاه سخنرانی و فن بیان برج میلاد
  • تدارک چند دوره آموزشی غیر حضوری
  • اجرای سخنرانی و کارگاه آموزشی
  • نگارش بیش از مقالات آموزشی

با اعضای فوق ستاره این تیم آشنا شوید

images

جناب پورداد

مدیر بخش حقوقی
images

علی آهنگر

مدیر تولید محتوا
images

جناب نقوی

مدیر بخش حسابداری
IMG_0012

نوید نقوی

مدیریت مجموعه
کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ