684531_420 y

دوره جامع مدرسه سازمان ملل (مهارت های نرم و سخنرانی بین المللی)

مهارتهای فوق العاده ضروری که باید در مدرسه یاد می گرفتیم

کار کردن و پول درآوردن رو از بچگی دوست داشتم. یادمه 13 سالم بود که کار رو با پخش تراکت برای خالم که مدیر مدرسه بود شروع کردم. حس خوبی بود پول درآوردن و پول شمردن اونم تو اون سن.

دروغ نگم دوران دبستان و راهنمایی که نه ولی در دوران دبیرستان، تقریبا هر روز که درسی رو بهمون یاد میدادن از خودم میپرسیدم: خب حالا مثلا من جواب سینوس تقسیم بر روی کسینوس رو بدونم یا ندونم چه اتفاقی در آیندم میفته؟ جواب روشنی براش نداشتم اما بازم با احتیاط زیر لب زمزمه می کردم: لابد اهمیت داره و یه جایی به دردمون میخوره که تو کتابامون گذاشتنش دیگه! کنکور دادم و رتبم شد 1148 سال 93 بود که وارد صنعت آموزش شدم و موسسه کنکور تاسیس کردم و به دانش آموزان تدریس می کردم تا اونها هم مثل من در کنکور موفق بشن و رتبه خوبی رو کسب کنن اما حالم از آموزشهایی که می دادم خوب نیود. چون کاملا حس می کردم که چیزهایی که دارم به بچه ها آموزش میدم به درد آیندشون نمی خوره.

دانشگاه رفتم و 140-50 واحد دیگه خوندم و باز جواب این سوال رو نگرفتم که واقعا برای متخصص شدن در یک رشته چند واحد از این 140 واحد نیاز هست خونده بشه. بیشتر اساتیدمون برای اینکه درس بی ربط خودشون رو مهم جلوه بدن، سعی می کردن به هر نحو ممکن مطالعه اون درس رو در مسیر متخصص شدن در اون رشته، ضروری جلوه بدن اما یکی از اساتیدمون  که یه جوون صادق و صاف و ساده ای بود و راه نرفته ما رو به عنوان دانشجوی ممتاز، جهشی رفته بود، یه روز صراحتا بهمون گفت: کلا 15 واحد این رشته در بازار کار به دردتون میخوره و مطالب دوره فوق لیسانس هم مازاد بر نیاز و تقاضای بازار کار هست و فقط مباحث در دوره ارشد کمی عمیق تر بیان میشه وگرنه شما برای کار و پیشرفت در بازار کار گیرِ مدرک کارشناسی ارشد نیستید. البته ناگفته نمونه که در دوران دانشجویی هم از کار فاصله نگرفتم و در بازار طلای تهران مشغول به کار شدم و معامله طلا رو بخوبی یاد گرفتم و سودهای بسیار خوبی از این معاملات کردم و می کنم.

دقیق متوجه این جمله نشدم تا اینکه درسم تموم شد و رفتم سر کار. مشتاقانه در پی ارائه درس های خونده شده در محل کارم بودم. مدتی که گذشت دیدم در اون محیط که اتفاقا یه محیط مرتبط نسبت به رشته ما بود 3 تا 6 واحد دروسی که خوندم اونجا نیاز بود و تازه منابعی که ما خونده بودیم بسیار تئوری و متفاوت از نیاز بازار بود و به همین خاطر مجبور شدم باز در کلاسهای آموزشگاههای آزاد، برم و همون درس رو که با یه نرم افزار روز تدریس می شد یاد بگیرم. چرا؟ چون منابع دانشگاهی ما بعد از 30-40 سال هنوز متناسب با نیاز بازار کار بروز نشده بود و ما چیزهایی رو خونده بودیم که عملا در بازار کار اون روز کاربرد چندانی نداشت.

حالا و بعد از 10 سال از پایان عمر دانشگاه و دوران مدرسه، من نه ده رابطه ی مهم مثلثاتی رو، نه قضیه حمار رو، نه تعداد رشته کوه های ایران رو، نه مفاهیم اولیه فیزیک مثل تفاوت جرم و حجم رو، نه جدول مندلیف رو بلدم و نه فرق تک یاخته‌ها و آغازیان و قارچ‌ها رو با هم میدونم، نه یادمه فردوسی بزرگ در چه قرنی میزیسته و نه مساحت ایران رو یادمه، میتونم یه جمله به عربی بگم و هر چی در دوران مدرسه و دانشگاه خونده بودم که دوباره نیاز نشد و تکرارش نکردم از یادم رفت و البته چون نیازی به این اطلاعات نبود، دارم زندگیمو می کنم اما کاش یکی پیدا بشه و پاسخ بده که آیا نمیشد به جای 6000 تا 15000 ساعتی (بسته به مقطع و رشته های تحصیلی)  که ما رو در مدارس و دانشگاه درگیر مطالب غیرضروری کردند یه کم درس زندگی بهمون میدادن که بدونیم:

چطور با شناخت توانمندی هامون ، یه کسب و کاری رو راه بندازیم و قدم به قدم اون رو به موفقیت برسونیم؟

چطور اعتماد به نفس داشته باشیم و حقمون رو در هر جایی بگیریم؟

چطور هر روز حالمون خوب باشه و از زندگی راضی باشیم و حال دیگران رو هم خوب کنیم؟

چطور با فن بیان و سخنرانی قدرتمند، در هر جایی مثل الماس بدرخشیم؟

چطور کسب و کاری بسازیم که حتی در خواب برای ما پولسازی کنه؟(درامد غیر فعال)

و …

اگه درسها و مهارتهای ضروری رو در مدرسه یاد می گرفتیم چقدر کشورمون قشنگ میشه…

با اختلاف رتبه اول فرار مغزها رو نداشتیم

آمار طلاقمون جزء کشورهای پرطلاق دنیا نبود

جزء پرمصرف ترین و انرژی تلف کن ترین کشورهای دنیا نبودیم

این درسته که نظام آموزشی غلط کشورمون عمر نازنین ما رو تلف کرد ولی یه آدم سطح بالا، طرز فکرش همیشه اینطوریه که خب یه چیزهایی هست که بیرون از من و تحت کنترل من نیست که من براحتی کاری در مورد اونها نمی تونم انجام بدم. مثلا نمیتونم تک و تنها سیستم آموزشی کشورمون رو تغییر بدم، اما لااقل روی اون چیزهایی که روشون کنترل دارم موثر باشم و با تصمیمات و انتخاب های درستمون، از این به بعد از عمرم نهایت بهره و استفاده رو ببرم و مطمئنم شمایی که در این صفحه هستید و دغدغه تغییر اوضاعتون رو داشتید همینطور فکر می کنید.

و من یه پیشنهاد و خبر خوب دارم برای شمایی که می خواید ازین ببعد از مردم عادی خودتون رو بیرون بِکِشید و مثل موشک پیشرفت کنید:

دوره مدرسه سازمان ملل رو برای عزیزانی مثل شما طراحی کردیم تا موشک بشید و همیشه در حال زدن قله های بزرگتر باشید و استانداردهاتون رو به صورت مستمر ارتقاء بدید.

زمان و مدت دوره جامع مدرسه سازمان ملل

مدت دوره: 24 جلسه 200 ساعت رویایی  (3 هفته یکبار و هر هفته دو روز پشت سر هم)

یه دوره 24 جلسه ای جامع و البته کاملا مفید طراحی کردیم از هر آنچه چیزهایی که در 12 سال دوران مدرسه و  4 تا 10 سال دوران دانشگاه از نون شب برای درست زندگی کردن و پول درآوردن برامون واجب بود اما بهمون یاد ندادن رو در این دوره آوردیم.

این دوره از مباحث مختلفی تشکیل شده که هر کدوم از دوره ها، یه دوره کوچ یا مینی دوره هست و یه دنیا از فرصت های درآمدی و سبک زندگی جدید رو بهتون نشون میده

زمان شروع دوره: هفته اول اسفند ماه

محتوای این دوره چیه و مدرسان این دوره چه کسانی هستند؟

در این دوره ضمن آموزش ساختارهای مستحکم برای ساخت یک کسب و کار سود ده و موفق و پایدار میخوایم بهتون پل سازی یاد بدیم. پل سازی بین نقطع موجودتون و نقطه ای مطلوبی که می خواید توش باشید. می خوایم عینک بدیم بهتون تا اهداف و ویژنتون رو با وضوح چند هزار پیکسلی مشاهده کنید.

1-  لایف کوچینگ: (شامل مهارتهای ارتباطی، حل تعارض و …)

مدرس دوره: دکتر محمد کاظم زاده

دکتری روانشناسی با 18 سال سابقه تدریس و مشاوره

کارشناس صدا و سیما و خانواده درمانگر

سابقه تدریس و مشاوره در:

مرکز مشاوره دانشگاه تهران

دانشگاه علامه طباطبایی

دانشگاه خواجه نصیر

مجموعه سمپاد (استعداد درخشان)

مجموعه آموزشی شیخ بهایی

جامعه الصادق (ع)

و …

دارای گواهینامه:

دوره جامع درمانگری شناختی با رویکرد (CTB) از موسسه روانشناسی تهران گواهینامه دوره جامع درمان اختلالات جنسی با تدریس پروفسور روشن از دانشگاه خوارزمی

دوره جامع مربیگری مهارت های زندگی با تدریس دکتر یعقوب شفیعی فرد و دکتر محمود پایدار از موسسه روانشناسی و علوم تربیتی دکتر کاردان دانشگاه تهران

دوره جامع مربیگری مهارت های زندگی با تدریس دکتر مهدی منوچهری از موسسه روانشناسی دانشگاه تهران

کارگاه آموزشی ارتقا روابط همسران با تدریس دکتر منصوره سادات صادقی از پژوهشکده خانواده دانشگاه شهید بهشتی

دوره جامع آشنایی با دریافت های زبان بدن با تدریس دکتر مسلمان یزدی از موسسه روانشناسی دانشگاه تهران

دوره Mainfulness با تدریس دکتر محسن فاطمی از دانشگاه تهران

معنویت درمانی با تدریس دکتر کلانتر کوشه از دانشگاه علامه طباطبایی

و …

عضو هیات تحریره:

مجله خانواده سبز

مجله خلاقیت

مجله مشاره خانواده

کانون روانشناسی اسلامی دانشگاه تهران

2-  بیزنس کوچینگ (به صورت آنلاین):

مدرس دوره: نوید نقوی

نویسنده:

کتاب فروشنده شو

و کتاب    POWER OF BALANCE

مشاور و مربی شماری از فعالین اقتصادی و کسب و کارهای موفق کشور

سخنرانی در دانشگاه های بزرگ کشور اعم از دانشگاه صنعتی شریف، تهران، شاهد و …

مدرس سمینارها و دوره های متعدد آموزشی حضوری و غیرحضوری اعم از:

بیزنس کوچینگ

کسب درآمد از دلار و طلا

سمینار انگیزشی نیمه پر

رسالت فردی

فروشندگی حرفه ای

و …

نگارش بیش از 100 مقاله تخصصی آموزشی در خصوص کسب و کار

طراح پروژه نقشه بازار (Bazarmap)

سرایه گذار فعال و موفق در بازار خرید و فروش طلا

سرمایه گذاری در پروژه نقشه بازار

3-  سلف کوچینگ (شامل مباحث توسعه فردی نظیر: انضباط فردی، برنامه ریزی، مدیریت استرس و …)

مدرس دوره: نوید نقوی

4-  سخنرانی و فن بیان:

مدرس دوره: احمد دباغیان

دانش آموخته موسسه تئوری انتخاب و واقعیت درمانی ایران

عضو انجمن نوابغ فروش ایران

سابقه تدریس در:

دانشگاه شهید بهشتی تهران

دانشگاه های فرهنگیان

دانشگاه آزاد اسلامی

دانشگاه فنی و حرفه ای

و …

دارای گواهینامه:

دوره بین المللی Mastery Course

دوره بین المللی سخنرانی حرفه ای

مدرک کوچینگ فردی

دانش اموخته دوره NLP

جامع درمانگری شناختی با رویکرد (CTB) از موسسه روانشناسی تهران گواهینامه دوره جامع درمان اختلالات جنسی با تدریس پروفسور روشن از دانشگاه خوارزمی

برگزاری بیش از 15 هزار نفر ساعت سمینار، دوره وکارگاه ها آموزشی در شهرهای مختلف کشور با موضوع سخنرانی، فن بیان و مهارت های ارتباطی از جمله:

تهران

شیراز

بندرعباس

کرمان

یزد

اهواز

دزفول

برازجان

بوشهر

و…

بیش از 10 سال سابقه مدیریتی در سطوح مختلف

نویسنده بیش از 100 مقاله با موضوع سخنرانی، فن بیان و مهارت های ارتباطی

انجام بیش از 520 جلسه مذاکره جهت انعقاد قرارداد های تجاری

مشاور اقتصادی برخی از موسسات دولتی کشور

مشاور و مربی سخنرانی تعدادی از مسئولان کشور

مدیر مجموعه معماری زندگی

 

مبلغ سرمایه گذاری شما

ازتون یه خواهشی دارم. مبالغ زیر رو یه جا یادداشت کنید

✓ توی این صعود و سقوط طلا و دلار چقدر ارزش پولی تون کم شده ؟ مبلغ رو یادداشت کنید.

از خیلی ها بیشتر می دونید و مطالعه کردید، اما نمی دونید از این محتوایی که بلدید چطوری پول دربیارید؟ به جاش برخی ها رو می بینید که با دانش بسیار کمتری نسبت به شما تونستند ماهیانه چند ده میلیون تومن درآمد داشته باشن. فقط ببینید مدرس های خوب ایران برای یک سخنرانی یک روزه چقدر دریافت میگیرند ؟ مبلغ رو یادداشت کنید.

همیشه زحمت زیادی در کارتون می کشید ولی نمی تونید به خوبی زحمتی که کشیدید(مثل دویدن روی ترید میل ) رو به دیگران نشون بدید و توانایی خوب صحبت کردن ندارید ولی دارید بعضی ها رو می بینید که با یک دهم زحمت شما، جوری کارشون رو بزرگ و ضروری و با کیفیت نشون میدن ( سیستم پولسازی)که فکر می کنی نیروگاه هسته ای ساختن! اگه موقعیتهایی که از دست دادید رو بخواید به تومن بگید چقدر تا حالا از دست دادید؟ چقدر حاضرید خرج کنید تا بتونید مهارتی رو به دست بیارید که بتونید با ارائه توانمندی هاتون به جایگاهی که در شانتون هست، دست پیدا کنید. مبلغ رو یادداشت کنید.

محصول با کیفیتی رو دارید اما در مقایسه با رقیبانی که کیفیت محصولشون یک دهم شما هست هم فروش ندارید. چقدر داره از جیبتون میره و شما چقدر می تونید پولدارتر باشید؟ مبلغ رو یادداشت کنید

می دونید اگه سیستم  قدرتمندی داشتید می تونستید از اون طریق دانشتون رو با دیگران به اشتراک بذارید و درآمد فوق العاده بیشتری رو داشته باشید. چقدر با این فرصتی که از دست دادید ، ضرر مالی کردید؟ مبلغ رو یادداشت کنید

مطمئنا نمونه های بسیار زیادی از این موضوع وجود داره که باعث شده وضعیت مالی شما اونی نباشه که می خواید، مبلغ هر کدوم از اونها رو هم یادداشت کنید وحالا، تمام مبلغ نوشته شده رو با هم جمع بزنید. بفرمایید چقدر شد؟ 

اگر درست حساب و کتاب کرده باشید قطعا این فرصتهای از دست رفته نمی تونه کمتر از 100 میلیون تومان باشه (واقعا حداقلِ حداقلش رو گفتم) احتمالا فکرش رو هم نمی‌کردید که به‌خاطر به دست نیاوردن چند مهارت ضروری، این‌قدر ضرر مالی کرده باشید؟ آیا دوست دارید همچنان جیبتون سوراخ باشه و فرصتها رو یکی پس از دیگری از دست بدید؟ حتماً نه!

حالا برسیم به پیشنهاد ما. دوره جامع مدرسه سازمان ملل با 8 مهارت فوق ضروری برای موفقیت در زندگی و کسب و کار فقط و فقط 20 میلیون هست، یعنی کمتر از 850 هزار تومن برای 8 ساعت آموزش در هر روز و البته با پشتیبانی و پیگیری مستمر در دوره و گارانتی 100 درصد نوید (که در سطرهای پایین تر در موردش صحبت کردیم)

البته چون می‌خوایم همه افراد خصوصا کسانی که فرصتهای زیادی رو تا حالا از دست دادن و در حال حاضر شرایط مالی خوبی ندارن، هم از این دوره استفاده کنن، یه شرایط ویژه براتون فراهم کردیم.

اگه این بار سریع اقدام کنید و جزء 100 نفر اول باشید و زودتر ثبت نامتون رو نهایی کنید، می‌توانید با تخفیف فوق العاده 60 درصدی، فقط و فقط با پرداخت 8 میلیون تومان حضورتون رو در این دوره استثنایی قطعی کنید.

مطمئنم که با این همه فرصتی که از دست دادید، حالا می دونید که گرونترین معامله، آموزش ندیدن هست. چون شما وقتی آموزش نبینی اصلا به اون مرحله از آگاهی نمی رسی که چشمات بخوان اون فرصتها رو ببینن و شما با آموزش و سرمایه گذاری روی خودتون و دانشتون، می تونید گنج درونتون رو استخراج کنید و هر روز درآمدتون رو افزایش بدید و چند ماه بعد از پایان دوره، بیشتر از هزینه دوره درآمد کسب کنید. اینم دیگه توضیح زیادی نمیخواد که الان دیگه با 8 میلیون تومن صندوق عقب پراید رو هم نمیشه خرید دیگه و واقعا وقتی دوره هایی با کیفیت پایین تر و زمان کمتر از این دوره داره با قیمت 100 و 200 میلیون عرضه میشه، رقم 8 میلیون تومان برای این همه محتوای آموزشی ارزشمند و پولساز و آینده ساز واقعا ناچیز هست. یعنی چیزی کمتر از روزی 22 هزار تومن در سال!!!

چند لحظه صبر کنید. هنوز پیشنهادمون تموم نشده! با شرکت در این دوره «کوچینگ کسب و کار و درآمد دلاری» که همین الان داره در سایت با قیمت 2 میلیون تومن به فروش میرسه رو هم به عنوان هدیه دریافت می کنید و می تونید علاوه بر استفاده از فرصتهای درآمد ریالی، از روش های کسب درآمدهای دلاری هم بهره مند بشید.

اگه نیاز دارید سوالاتی از ما بپرسید که تصمیمتون رو برای شرکت در این دوره، قطعی نکردید، حتما و حتما این فرم مشاوره رو تکمیل بفرمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

فرم مشاوره (لطفا فرم را تکمیل کنید تا کارشناسان مجموعه با شما تماس بگیرند)

چطور در این دوره ارزشمند ثبت نام کنم؟

اولا بهتون تبریک میگم که دارید این تصمیم استراتژیک و حیاتی رو برای آیندتون می گیرید و اولین قدم رو برداشتید برای اینکه فرداتون مثل امروز و دیروزتون نباشه. مطمئن باشید این دوره میتونه نقطه عطف و سرآغاز فصل جدیدی از زندگیتون باشه که شرایط زندگیتون رو تغییر بدید و از این رو به اون کنید. برای این کار فقط کافیه روی دکمه خرید کلیک کنید و بعد از ورود اطلاعات خواسته شده و هدایت به درگاه بانکی، 8 میلیون وجه این دوره در زمان تخفیف ویژه رو پرداخت بفرمایید تا ثبت نامتون در این دوره استثنایی قطعی بشه و کارشناسان ما با شما تماس بگیرند و راهنمایی های لازم رو خدمتتون ارائه کنن. 

اگر هم دوست داشتید از روش کارت به کارت استفاده کنید، می‌تونید به شماره کارت زیر مبلغ دوره را واریز کنید و بعدش حتماً با شماره تلفن 02128427608 تماس بگیرید و اطلاعات پرداخت رو بفرمایید تا اسم شریفتون در دوره ثبت بشه. (ممنون میشم اگر تلفن مشغول بود، چند دقیقه بعد مجددا تلاش کنید)

 

ریسک شما مثبت دومیلیون تومانه، .چون این دوره گارانتی نوید رو داره

نویدی که باید بهتون بدم اینه که این دوره دارای گارانتی نوید هست و شما با صفر درصد ریسک که چه عرض کنم با پانصد هزار تومان ریسک مثبت! در این دوره وارد میشید، به این معنی که اگه از دوره راضی نبودید, علاوه بر اینکه تمام وجهتون رو عودت میدیم،دوره بیزینس کوچینگ به قیمت 2 میلیون در پنل شما باز میشه. نظرتون چیه؟ جای دیگه ای همچین گارانتی دیده بودید؟ حتما ملاحظه کردید که سنگین ترین گارانتی های دنیا برای معتبرترین کسب و کارهاس. تویوتا تویوتاس چون وقتی حتی کوچکترین قطعه محصولش به مشکل برمی خوره، کل ماشین هاش رو فراخوان می کنه که این مسئله رو چک کنه و مشکل رو برطرف کنه و ایران خودرو ایران خودروئه چون ….

ما هم چون به اثربخشی و کیفیت دورمون مطمئنیم یه همچین گارانتی سنگینی گذاشتیم واسه دورمون. اینم با امضاء و دست خط خودم

با شرکت در این دوره جامع و بلند مدت ، دقیقاً چه چیزهایی دریافت می کنم؟

   بیشتر  200+ ساعت کارگاه آموزشی  (در 24 جلسه)

   ارسال فایل صوتی تمام جلسات دوره برای شرکت کنندگان

    پیگیری 1 مرتبه در هفته توسط کوچ اختصاصی 

    ماهانه یک جلسه مشاوره حضوری و یا تلفنی با مشاورین

   دعوت از برترین اساتید ایران در دوره

    پذیرایی صبحانه

     پذیرایی میان وعده

    پذیرایی نهار

یعنی در پایان این دوره چه اتفاقی واسمون میفته؟

بهتون قول میدم تبدیل به یک آدم بهتری میشین . باورتون میشه ؟اگه با آموزشهای کاربردی و ساده سازی شده این دوره جلو برید، قطعاً در پایان دوره شما با دانش و اطلاعات کاربردی و کافی، کسب و کاری براساس مهارت و توانمندی های خودتون راه اندازی کردید یا کسب و کار فعلیتون رو متحول کردید و حتماً زندگی با کیفیت تر و بهتری رو دارید، هم حال خودتون خوبه و هم می تونید حال و زندگی دیگران رو بهتر کنید

بهانه‌هایی برای شرکت نکردن در دوره مدرسه سازمان ملل

خودمم گاهی دچار این مسئله بودم که وقتی نمیخواستم به هر دلیلی تغییر کنم و بهای موفقیت رو بپردازم، بهونه های این شکلی می آوردم که شرکت نکردن در یه همچین دوره هایی رو توجیه کنم. مثلا می گفتم:

وقت زیاده، بذار فعلا کارهای مهمتری دارم

مسافتم دوره و رفت و آمد برام سخته!

خیلی گرونه، ارزشش رو نداره!

مثلا اینا میخوان به من چی یاد بدن؟

خودم همه چی رو بلدم. به مدرسان این دوره بگید بیاید خودم بهتون یاد میدم

حالا مثلا من برم تو این دوره، چه تاثیری داره مگه؟

بابا این حرفا دیگه از ما گذشته

مشکلات من با این چیزها حل نمیشه

کسب و کار پردرآمد داشتن به ذات افراد برمی گرده. آدم باید ذاتا کاسب باشه

مگه با 4 تا تئوری و آموزش هم آدم تغییر می کنه؟ باید بری تو دل کار که یاد بگیری

بابا اینا یه کیسه دوختن واسه جیب خودشون مگه دلشون واسه ما سوخته

دو روز دنیا مگه میخوام چیکار کنم، آپولو که نمیخوام هوا کنم، مگه الان زندگیم چشه؟

و دقیقا به روزها و فرصتهای از دست رفتم که نگاه می کنم می بینم همین گفتگوهای درونی منفی، تصمیمات منو شکل داده و همین تصمیمات هم سرنوشت من رو به اینجایی رسونده که اصلا در شان خودم نیست. تغییر شهامت میخواد و هر کسی جرات تغییر نداره که اگه همه جرات تغییر داشتن، همه افراد جامعه انسانهای موفقی بودند!

 

ما دنبال راه برای بهتر شدن هستیم نه بهانه ای برای فرار .

سوالات متداول

 انصافاً این دوره مناسب چه کسانی هست و به درد چه کسانی نمی خوره؟

به درد همه آدمهایی می خوره که میخوان یه زندگی جدید با یه کسب و کار موفق رو تجربه کنند و دوره برای کسانی که نیازی به تغییر و جهش درامد ندارن مفید و مناسب نیست

 این دوره یه کم گرون نیست؟

اول باید مشخص کنیم چی از نظر شما گرونه و چی ارزونه. من سوال می کنم قیمت یه پرس شام در یه رستوران معمولی که به ازای هر نفر 50 هزار تومن آب میخوره گرونه یا ارزون؟

اگه بگید ارزونه که من میگم خدا پدرتون رو بیامرزه. چون اگه از تخفیف ویژه استفاده کنید، قیمت هر روز دوره ما (و نه یک وعده از سه وعده غذایی روزانه) میشه روزی 22 هزار تومن. یعنی سرمایه گذاری روی خودتون که بعدش می تونید از آموزش هایی که می بینید چند برابر درآمد خلق کنید به اندازه یه پرس غذایی که بعد از خوردن تموم و دفع میشه هم نمی ارزه؟!!

اگه بگید گرونه هم من میگم دقیقا به همین خاطر که مبلغ 50 هزار تومن براتون مبلغ زیادیه، شما نیاز دارید در این دوره شرکت کنید تا باورها و درآمدتون رو اراتقاء بدید.

برای بدست آوردن چیزی که تا الان نداشتید  باید تبدیل به کسی بشید  که تا الان نبودید .

 چون در همین شرایط رستوران داریم که برای یک پرس شام ناقابل باید 500 هزار تومن هزینه کنی و جالبه که اون رستورانها اصلا هم شلوغ نیستند و آدمهایی هستند که معتقدند این رقم در برابر تفریح و شادی اون شبشون چیزی نیس و براحتی هم این رقم رو پرداخت می کنن.

آیا دوره به صورت غیر حضوری هم ارائه میشه؟

فعلا تصمیمی برای اینکه دوره رو به صورت غیرحضوری هم خدمتتون ارائه کنیم، نداریم. پیشنهاد می کنم همین الان از فرصت تخفیف ویژه استفاده کنید، چون به تاخیر انداختن اقدام به بهونه های مختلف یکی از بزرگترین حربه های شیطان برای عقب نگداشتن انسانهاست!

من تردید دارم این دوره مناسب من باشه

با تکمیل فرم مشاوره و شرکت در جلسه حضوری، میتونید به راحتی نکات ابهام برانگیزتون رو بپرسید و تردیدتون رو به تصمیم تبدیل کنید.رایگان تست مون کنید .

فرم مشاوره (لطفا فرم را تکمیل کنید تا کارشناسان مجموعه با شما تماس بگیرند)

اگر از این دوره نتیجه نگرفتم چی؟

اولا خدمتتون پیشنهاد می کنم باخوردهایی که ما از دوره های قبلیمون دریافت کردیم رو ملاحظه بفرمایید. چون ما با این پشتوانه مطمئنیم که اگه با آموزشهای دوره پیش برید، مثل این عزیزان قدردان و راضی از خدمات ارائه شده هستید.
نظر کاربران در خصوص دوره قبل (بیزینس کوچینگ)

در طول این دوره ما تمریناتی رو برای اینکه مهارتهای بیان شده در دوره به شکل عمیق در شما نهادینه بشه رو درنظر گرفتیم. اگه با ارسال مستندات تمام تمرینات رو انجام دادید و نتیجه نگرفتید و شدید اولین مشتری ناراضی ما، میتونید با استفاده از گارانتی نوید تمام وجهتون رو پس بگیرید و ما هم بدون اینکه از شما سوالی کنیم، با عشق مبلغ دوره رو بهتون برمی گردونیم

اگه بخوام وجهم رو پس بگیرم و پس ندادید چی؟

حتما شنیدید که آبرو قاشق قاشق جمع میشه…

لطفا به نام مجموعه هایی که تا به حال به ما اعتماد کردند، با ما همکاری کردند یا خدمتی رو از ما دریافت کردند، توجه کنید:

شهرداری تهران

دانشگاه تهران

دانشگاه خواجه نصیر

دانشگاه شاهد

بازار موبایل قم

خبرگزاری شبستان

شرکت فراموج

باشگاه کارآفرینی تیوان

پویش ملی صادرات

شرکت آوای اروند

شرکت هنر پویا

شرکت فرازمان

مدیانا 

طبیعتا برخی از این سازمانها رو میشناسید و برخی رو خیر. اونهایی رو که میشناسید (مثل شهرداری تهران، دانشگاه تهران، دانشگاه خواجه نصیر و …) انقدر مشهور هستند و روشون شناخت دارید که بتونید تشخیص بدید با هر مجموعه ای کار نمی کنن. ما اومدیم بمونیم و عدم پرداخت چنین مبالغ ناچیزی اندازه ارزش و قیمت این همه سال زحمت ما نیست.

مطمئن باشید در مورد ما بیشتر تحقیق کنید، اعتمادتون جلب میشه.

پیش نیاز این دوره چیه؟

این دوره هیچ پیش نیازی نداره و فقط لازمه برای یادگیری مهارت های این دوره، اشتیاق و علاقه داشته باشید و تمرینات رو با جدیتی انجام بدید و برای ما ارسال کنید بجز باور داشتن به اینکه لایق بهتر شدن هستید .

آیا شرایط برای پرداخت به صورت چک و تقسیط شهریه هم وجود داره؟

بله. لطفا با دفتر مجموعه 28427608-021  و شماره تلفن  تماس بگیرید تا راهنمایی بشید

عجله کنید! زمان زیادی ندارید که جزء 100 نفر اولی باشید که با 60 درصد تخفیف میتونند در دوره ثبت نام کنند.

فرم مشاوره (لطفا فرم را تکمیل کنید تا کارشناسان مجموعه با شما تماس بگیرند)

کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ