کسب درآمد از مهارت

۲۹

کسب درآمد از مهارت

همیشه مهارت حرف اول در کسب درآمد می زند. بنابراین هرچقدر که مهارت های بیشتر و در سطح بالاتری داشته باشید به همان اندازه درآمد بیشتری را کسب خواهید کرد. در این مقاله چند روش کسب درآمد با استفاده از مهارت را برای شما بیان می کنیم.
شما می توانید با مهارت کسب درآمد، زندگی خود را به سطوح عالی برسانید. مهارت کسب درآمد به شما این امکان را می دهد تا درآمدهای زیادی را به زندگی خانوادگی و حرفه ای خود وارد کنید.

 کاربران عزیز درآمد های ذکر شده در صورت متخصص شدن و ورود به بازار بین المللی است .

  1. راه اندازی کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام

pool
pool

میانگین درآمدی ماهانه: ۳ تا ۴۵ میلیون تومان

با روزی ۳ ساعت، درآمد ماهی ۳ تا ۲۰ میلیون تومان را بدست بیاورید. شما باید در ابتدا یک کانال تلگرام راه اندازی کرده و هر روز محتوای نوشتاری و تصویری خود را در کانال درج کنید.

مردم بیشتر محتواهای سرگرم کننده را بیشتر دوست دارند، شبکه های اجتماعی مردم را سرگرم می کند. شما می توانید با آگاهی به این نکته از آن کسب درآمد کنید. با کانال تلگرام یا یک پیچ اینستاگرام می توانید به راحتی کسب درآمد کنید.

محتواهای خودتان را بر اساس زمان بندی مشخصی در کانال یا در پیج اینستاگرام درج کنید تا بر تعداد فالوورها افزوده بشود و تعجبی ندارد که بعد از مدتی همین فالوورها به مشتریان تبدیل می شوند و محصولات یا خدمات شما را خریداری خواهند کرد.

اگر شما روزانه ۳ تبلیغ و برای هر تبلیغ ۵۰ هزار تومان در کانال درج کنید ماهانه درآمد شما ، بالغ بر ۵/۴ میلیون تومان درآمد خواهید داشت.

چگونه بن سای بکاریم؟ قدم اول در کاشت بن سای انتخاب گلدان مناسب است.‌گلدان یکی از عوامل مهم در کاشت بن سای است زیرا تاثیر بسیاری در زیبایی گیاه می گذارد.

  1. فریلنسینگ

میانگین درآمدی ماهانه: ۲ تا ۱۰ میلیون تومان

فرلنسینگ یا آزادکاری به کارهایی گفته شما برای افرادی به صورت پروژه ای کار کرده و مبلغی را دریافت می کنید.

شما می توانید با نویسندگی یا تایپ کردن، یا حتی انواع و اقسام طراحی ها، کار فریلنسینگ را انجام دهید. ترجمه و نویسندگی هم در این راستاست. می توانید فایل های که قبلا کارهای آن ها را تمام کرده اید را در وب سایت خودتان یا وب سایت های میزان به فروش برسانید. دقیقا مثل کتاب های الکترونیکی که به فروش می رسد.

حتی شما می توانید در وب سایت های فرلنسینگ هم ثبت نام کرده و بعد از قبولی در آزمون های مربوطه از همین وب سایت ها، سفارشاتی را قبول کنید. حتی در مراحل پیشرفته تر می توانید یک وب سایت برای خودتان طراحی کرده و کسب درآمد کنید.

  1. مربی آنلاین ورزشی

میانگین درآمد ماهانه: ۳ تا ۱۰ میلیون تومان

اینترنت امروزه کارها را آسان کرده و مردم به وسیله آن خرید می کنند، آموزش می بینند، و آموزش می دهند. شما در هر رشته ورزشی که باشید می توانید به دوستداران ورزش به خصوص ورزشی که در آن فعالیت می کنید آموزش دهید. تبلیغ رشته ورزشی در شبکه های اجتماعی باعث می شود تا مشتریانی را جذب کرده و آموزش دهید.

می توانید وب سایتی را راه اندازی کرده تا مشتریان شما در آن ثبت نام کرده و کار خود را شروع کنید. البته برای ابتدا می توانید برای جذب مشتری، کار خود را به رایگان تبلیغ کنید و بعد تبلیغات اعتباری (پولی) را انجام دهید. بهرحال به نظر بعضی از مردم به خصوص مدیران وب سایت ها، تبلیغات اعتباری ارزشمندتر از تبلیغات رایگان است و اکثر کاربران اینترنتی جذب این تبلیغات اعتباری می شوند.شبکه های اجتماعی بزرگترین و مهم ترین ابزار شما برای تبلیغ و جذب مشتری است.

۱۰ نکته برای کسب و کار ماساژ درمانی

  1. فروش آثار هنری خودتان

میانگین درآمد ماهانه: ۵ تا ۵۰ میلیون تومان

در صورتی که فردی هنرمند و عاشق هنر باشید، می توانید با فروش آثار هنری خودتان مانند نقاشی هایی که ترسیم و طراحی کرده اید، گلدوزی ها، منجوق کاری ها، … می توانید آثار هنری خود در وب سایت های تبلیغاتی تبلیغ کنید تا مشتریان آثار شما را مشاهده و برای خرید آن ها اقدام کنند. خیلی از افراد توانسته اند که با این روش ها، به درآمدهای عالی دست یابند.

 

 

 

مهارتی مهمتر از نان شب بخش دوم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.