كسب درآمد از مهارت

3 1,282

کسب درآمد از مهارت

هميشه مهارت حرف اول در كسب درآمد مي زند. بنابراين هرچقدر كه مهارت هاي بيشتر و در سطح بالاتري داشته باشيد به همان اندازه درآمد بيشتري را كسب خواهيد كرد. در اين مقاله چند روش كسب درآمد با استفاده از مهارت را براي شما بيان مي كنيم.
شما مي توانيد با مهارت كسب درآمد، زندگي خود را به سطوح عالي برسانيد. مهارت كسب درآمد به شما اين امكان را مي دهد تا درآمدهاي زيادي را به زندگي خانوادگي و حرفه اي خود وارد كنيد.

 کاربران عزیز درآمد های ذکر شده در صورت متخصص شدن و ورود به بازار بین المللی است .

 1. راه اندازي كانال تلگرام يا پيج اينستاگرام

pool
pool

ميانگين درآمدي ماهانه: 3 تا 45 ميليون تومان

با روزي 3 ساعت، درآمد ماهي 3 تا 20 ميليون تومان را بدست بياوريد. شما بايد در ابتدا يك كانال تلگرام راه اندازي كرده و هر روز محتواي نوشتاري و تصويري خود را در كانال درج كنيد.

مردم بيشتر محتواهاي سرگرم كننده را بيشتر دوست دارند، شبكه هاي اجتماعي مردم را سرگرم مي كند. شما مي توانيد با آگاهي به اين نكته از آن كسب درآمد كنيد. با كانال تلگرام يا يك پيچ اينستاگرام مي توانيد به راحتي كسب درآمد كنيد.

محتواهاي خودتان را بر اساس زمان بندي مشخصي در كانال يا در پيج اينستاگرام درج كنيد تا بر تعداد فالوورها افزوده بشود و تعجبي ندارد كه بعد از مدتي همين فالوورها به مشتريان تبديل مي شوند و محصولات يا خدمات شما را خريداري خواهند كرد.

اگر شما روزانه 3 تبليغ و براي هر تبليغ 50 هزار تومان در كانال درج كنيد ماهانه درآمد شما ، بالغ بر 5/4 ميليون تومان درآمد خواهيد داشت.

چگونه بن سای بکاریم؟ قدم اول در کاشت بن سای انتخاب گلدان مناسب است.‌گلدان یکی از عوامل مهم در کاشت بن سای است زیرا تاثیر بسیاری در زیبایی گیاه می گذارد.

 1. فريلنسينگ

ميانگين درآمدي ماهانه: 2 تا 10 ميليون تومان

فرلنسينگ يا آزادكاري به كارهايي گفته شما براي افرادي به صورت پروژه اي كار كرده و مبلغي را دريافت مي كنيد.

شما مي توانيد با نويسندگي يا تايپ كردن، يا حتي انواع و اقسام طراحي ها، كار فريلنسينگ را انجام دهيد. ترجمه و نويسندگي هم در اين راستاست. مي توانيد فايل هاي كه قبلا كارهاي آن ها را تمام كرده ايد را در وب سايت خودتان يا وب سايت هاي ميزان به فروش برسانيد. دقيقا مثل كتاب هاي الكترونيكي كه به فروش مي رسد.

حتي شما مي توانيد در وب سايت هاي فرلنسينگ هم ثبت نام كرده و بعد از قبولي در آزمون هاي مربوطه از همين وب سايت ها، سفارشاتي را قبول كنيد. حتي در مراحل پيشرفته تر مي توانيد يك وب سايت براي خودتان طراحي كرده و كسب درآمد كنيد.

 1. مربي آنلاين ورزشي

ميانگين درآمد ماهانه: 3 تا 10 ميليون تومان

اينترنت امروزه كارها را آسان كرده و مردم به وسيله آن خريد مي كنند، آموزش مي بينند، و آموزش مي دهند. شما در هر رشته ورزشي كه باشيد مي توانيد به دوستداران ورزش به خصوص ورزشي كه در آن فعاليت مي كنيد آموزش دهيد. تبليغ رشته ورزشي در شبكه هاي اجتماعي باعث مي شود تا مشترياني را جذب كرده و آموزش دهيد.

مي توانيد وب سايتي را راه اندازي كرده تا مشتريان شما در آن ثبت نام كرده و كار خود را شروع كنيد. البته براي ابتدا مي توانيد براي جذب مشتري، كار خود را به رايگان تبليغ كنيد و بعد تبليغات اعتباري (پولي) را انجام دهيد. بهرحال به نظر بعضي از مردم به خصوص مديران وب سايت ها، تبليغات اعتباري ارزشمندتر از تبليغات رايگان است و اكثر كاربران اينترنتي جذب اين تبليغات اعتباري مي شوند.شبكه هاي اجتماعي بزرگترين و مهم ترين ابزار شما براي تبليغ و جذب مشتري است.

۱۰ نکته برای کسب و کار ماساژ درمانی

 1. فروش آثار هنري خودتان

ميانگين درآمد ماهانه: 5 تا 50 ميليون تومان

در صورتي كه فردي هنرمند و عاشق هنر باشيد، مي توانيد با فروش آثار هنري خودتان مانند نقاشي هايي كه ترسيم و طراحي كرده ايد، گلدوزي ها، منجوق كاري ها، … مي توانيد آثار هنري خود در وب سايت هاي تبليغاتي تبليغ كنيد تا مشتريان آثار شما را مشاهده و براي خريد آن ها اقدام كنند. خيلي از افراد توانسته اند كه با اين روش ها، به درآمدهاي عالي دست يابند.

 

 

 

مهارتی مهمتر از نان شب بخش دوم

3 نظرات
 1. درج آگهی رایگان می گوید

  من خودم قسمت آزادکاری رو تجربه کردم و پولش خوبه. با سایت رایامارکتینگ کار می کنم و پول خوبی هم در میارم و پیشنهادم این هست که نه با این سایت بلکه هر سایت دیگه ای هست کار کنید و از این راه پول در بیارید

 2. وحید قمصری می گوید

  لطفا چند تا سایت خوب هم معرفی کنید.

  1. نوید نقوی می گوید

   buisiness ethics کلمه کلیدی تونه
   اما کتاب اخلاق تجارت برای Dummies هم هست

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ