دلیل نیاز به مربی زندگی

0 17

8 دلیل که نیاز به مربی زندگی دارید

دلیل نیاز به مربی زندگی : تنها دلیلی که یک کارآفرین موفق باید مربی زندگی و لایف کوچ نگیرد : بزرگترین دلیل اینه ، که نخوای رشد کنی و به همینی که هستی راضی باشی و برات کافی باشه
ولی اگر خودت به x دست آورد می‌رسی .
کوچ حرفه ای و یک مربی زندگی به 2x میرسوندت.
زندگی فقط بیزینس نیست
باید یه زندگی کامل و همه جانبه بسازی و چرخ زندگیت کامل باشه .

دلیل نیاز به مربی زندگی
دلیل نیاز به مربی زندگی

این مقاله دلیل نیاز به مربی زندگی با کمک از نوشته های مربوط به کارآفرینان در مجله Entrepreneur، نظرات شخصی آنها هستند نوشته و باز نویسی شده .

داشتن کسب و کار خود ممکن است احساس کنید که همیشه در چند جهت مختلف کشیده می شوید. وقتی هر روز پر از کار است، سخت است و مشغول مشغول بودید بدانید که آیا رویکرد صحیحی را برای رسیدن به اهداف خود دارید یا خیر. شما نیازی به تنها پیشرفت ندارید . و طلای عمرتونو  جای درستی خرج می‌کنید یا نه؟

می‌توانید از یک مربی کسب و کار حمایت و کمک بگیرید. برای افزایش سود و سود شخصی یعنی رضایت از زندگی پر معنا ، مهارت‌ها و دیدگاه لازم را برای رسیدن به رشد حرفه‌ای پیدا خواهید کرد. بله اینها منافع یک مربی که مثل برادر مهربونه و دستتونو میگیره است.


هنوز هم نیاز به قانع شدن دارید؟

در ادامه 8 دلیل برای نیاز به یک مربی کسب و کار آورده شده است با تمرکز کامل بخونید :

۱. مسئولیت پذیری responsibility
تو مسئول ۱۰۰ درصد کارهایی هستی که در کنترلته.
ساعت خوابت بیداریت و عکس العملت نسبت به بقیه.

مربی کسب و کار به شما این امکان را می دهد که پتانسیل خود را ببینید تا بتوانید استعدادها و توانایی‌های خود را بهره برداری کنید.

وقتی فهمیدم پتانسیلم‌خیلی بیشتر از یه بیزینس من است یک نوید دیگه شدم. اما  مربی همچنین شما را مسئولیت پذیر می‌کند. ما همه بهتر عمل می‌کنیم وقتی باید به کسی برای اعمال خود پاسخ دهیم و قبولش داشته باشیم. اگر شروع به دور زدن مسیر کنید، یک مربی خوب باعث می‌شود شما به چیزی که قول داده‌اید عمل کنید. قبول دارید که ما اشتباهات و الگوهای اشتباه داریم؟  او شما را تحریک می‌کند و در عین حال شما را پاسخگو می‌کنند و پیشرفت شما را پیگیری می‌کنند با شناختی که ازتون پیدا میکنه.

کلامی که مفید شماست رو بهتون میگه
گاهی باید بتونی
گاهی باید انگیزه بگیری
گاهی مهارتی جدید میخوای
و از همه مهمتر عوامل مخفی تغییره که همون محیطه.
در یک مقاله براتون پژوهش mto  که با تغییر محیط انسان‌ها تغییر می‌کنند، رو میگم.

۲. اهداف قابل دسترس attainable

مربی شما با شما همکاری می‌کند تا اهداف خود را تصور و دست‌یابی به آنها را فراهم کنید.
هر چی دوبار خلق میشه
ذهنی و عینی
گام به گام و قدم به قدم،  با شما کار می‌کند و بهتون حس حمایت و کارآمدی رو میده.

خیلی از مواقع من وقتی به مراجعینم فقط کمک می‌کنم آرامش از دست رفته رو بازیابی کنند، مشکل به راه حل میرسه.
تا تعریف کنید چه می‌خواهید و چگونه به آن را دست پیدا کنید. آنها نه تنها مطمئن می‌شوند که اهداف شما هوشمند و واقع بینانه هستند، بلکه برنامه تنظیم کردند تا به شما کمک کنند تا به آنها  دست پیدا کنید. برای ارزیابی برنامه زمانی خود، اولویت‌بندی و یا به شما کمک می‌کنند تا زمان خود را به شکل مؤثرتری مدیریت کنید، مربی شما با شما همکاری می‌کند تا اهداف خود را در کسب و کار و زندگی دست پیدا کنید.

۳. سازماندهی

به عنوان یک صاحب کسب و کار، آسان است به تعطیلات روزانه خود فرو میرید. با یک مربی کسب و کار، ساختار و سازماندهی لازم برای اجرای کسب و کار خود را خواهید داشت. مربی شما می‌تواند به شما کمک کند تا سیستم‌ها و ساختارهای موفقیت را پیاده سازی و حفظ کنید. آنها به شما برنامه های مدیریت زمان موثر، و همچنین نکات و راهبردهایی برای بهبود عملکرد شما بر اساس سبک کار و شخصیت شما ارائه می‌دهند.

۴. برنامه کسب و کار

هر چه شما در کسب و کار خود قرار دارید، یک مربی ماهر شما را در راهنمایی شما برای ایجاد برنامه کسب و کار مناسب هدایت خواهد کرد و به شما کمک خواهد کرد تا سیستم‌های موفقیت را پیاده‌سازی و حفظ کنید. از اهداف واضح و مشخص تا گام های عملیاتی استراتژیک، عناصر ضروری یک برنامه کسب و کار موفق را خواهید آموخت.

۵. ایده های بازاریابی

اگر چه شما زمانی برای توسعه یک برنامه بازاریابی ندارید یا مطمئن نیستید چگونه یک برنامه بازاریابی ارزشمند را تولید کنید، یک مربی کسب و کار به شما کمک خواهد کرد تا یک استراتژی بازاریابی شخصی سازی شده، آسان برای پیاده سازی را ایجاد کنید. شما خواهید آموخت چگونه در حال جذب مشتریان جدید هستید در حالی که ارزش افزوده به روابط موجود مشتری خود را اضافه می‌کنید.

۶. دیدگاه بی طرف

با یک مربی کسب و کار، شما به انتقادات سازنده بدون تعصب دست خواهید یافت. همکاران شما، دوستان یا اعضای خانواده ممکن است در نظرات خود تعصب داشته باشند، اما اگر یک مربی کسب و کار را استخدام کنید، او قادر خواهد بود به شما نکاتی را ارائه دهد که افراد دیگر در دایره شما نمی توانند آن را پوشش دهند. آنها معمولاً راه حل هایی را کشف می کنند که افراد نزدیک به شما یا کسب و کار شما ممکن است آن را نادیده بگیرند.

۷. اعتماد به نفس

زمانی که به اهداف خود کار می کنید، ممکن است احساس کنید که در جایی که می خواستید نیستید. یک مربی کسب و کار در آنجا خواهد بود تا به شما کمک کند ببینید چقدر پیشرفت کرده اید و چه چیزهایی را دست یافته اید. آنها پشتیبانی و تشویق شما را فراهم می کنند، بنابراین در نهایت با اعتماد به نفس رهبری خواهید کرد و چالش ها را پشت سر خواهید گذاشت. آنها همچنین به شما یادآوری می کنند که برای پیروزی های خود جشن بگیرید.

۸. دیدگاه جدید

زمانی که در شرکت خود بسیاری از کارهای روزمره خود را انجام می دهید، آسان است که بر روی چیزهای مشخصی تمرکز کنید. دیدگاه جدید یک مربی کسب و کار می تواند به شما کمک کند تا مشکلات و راه حل هایی را شناسایی کنید که شما هرگز به آنها فکر نمی کردید. آنها خودآگاهی شما را افزایش می دهند و نقاط کور شما را نشان می دهند تا بتوانید بهترین عملکرد را ارائه دهید.

نگارنده مقاله دلیل نیاز به مربی زندگی : آقای نوید نقوی 

جهت اخذ مشاوره می توانید با شماره 09122995389 تماس بگیرید.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ