ثروتمندان به چه مي انديشند

0 891

ثروتمندان به چه مي انديشند

حفظ آرامش در زمان انجام یک فعالیت اقتصادی
حفظ آرامش در زمان انجام یک فعالیت اقتصادی

 

هميشه ثروتمندان نسب به بقيه مردم به طرز عجيبي متفاوت مي انديشند. اين طرز تفكر به عادت آن ها تبديل شده است. آن ها به انتخاب خودشان چنين طرز تفكري را انتخاب كرده اند.

در اينجا به 10 تفكر ثروتمندان اشاره مي كنيم. اميد است كه با مطالعه اين عادات، موفقيت و ثروت بيشتري را جذب كنيد.

TALA
TALA طلا ایران تهران
  1. كنترل موفقيت

ثروتمندان، افكار و زندگي خود را كنترل مي كنند، بسياري از مردم متوسط و فقير فكر مي كنند كه مسير زندگي آن ها از قبل مشخص شده و نمي توان آن را تغيير داد.

براي رسيدن به موفقيت و ثروت بايد افكار و زندگي خود را كنترل كنيد. باوركنيد كه موفقيت و زندگي خودتان در دستان شماست. اين خود شما هستيد مي توانيد موفقيت هاي بعدي خودتان را رقم بزنيد.

اگر مثل ثروتمندان رفتار کنی حتما ثروتمند میشی

  1. بزرگ انديشي

فكر و كار بزرگ نتايج خيره كننده و بزرگي در پي دارد. آن ها هميشه ريسك مي كنند، اگرچه گاهي اوقات متضرر هم مي شوند ولي با اين وجود در مرحله بعد پخته تر شده و در نهايت سودهاي كلاني را وارد زندگي خود مي كنند.

اكثر مردم، مي ترسند و اين ترس مانع حركت رو به جلو مي شود. بنابراين فقط به كارهاي كوچك بسنده مي كنند. هرچقدر خود را ارزشمندتر بدانيد به همان اندازه موفقيت و ثروت بيشتري وارد زندگي شما مي شود.

حفظ آرامش در زمان انجام یک فعالیت اقتصادی
حفظ آرامش در زمان انجام یک فعالیت اقتصادی
  1. وظيفه شناسي در كسب ثروت و پول

ثروتمندان در رسيدن به ثروت وظايف خود را به خوبي مي دانند. براي پول دار شدن لازم است كه به اطلاعات، مهارت تمركز كنيد و هرگز از تلاش كردن دست برنداريد و البته بايد عاشق پول باشيد و رفتار پول را نيز بشناسيد.

تعهد به هدف و موفقيت به موفقيت هاي بزرگتر و بيشتر شما منجر مي شود. آن ها هر روز با تصوير سازي ذهني و گفتن عبارات تاكيدي در كنار كار و تلاش، به موفقيت هاي بزرگتر و بيشتر دست مي يابند.

اكثر مردم متوسط و فقير خواسته هاي خود را نمي دانند ولي ثروتمندان رقم نهايي ثروت خود را مشخص كرده اند و هر روز براي آن كار و تلاش مي كنند.

 

  1. تمركز بر فرصت ها

ثروتمندان فقط و فقط به فرصت هاي پيش رو خود متمركز مي شوند. آن ها به نتايج مي انديشند و نتيجه بهترين شاخص براي مفيد بودن ساعات كاري آن هاست. در حالي كه فقرا فقط با سنجش ميزان ساعات كاري دستمزد مي گيرند.

  1. خروج از حاشيه امن

ثروتمندان براي ثروتمند شدن از حاشيه امن خود خارج مي شوند. در حالي كه فقرا و متوسط به حاشيه امن خود پناه مي برند و به همين دليل زندگي، نتايج دلخواه شان را به آن ها ارزاني نمي كند.

ایران شادی
ایران شادی
  1. معاشرت با ساير ثروتمندان

ثروتمندان هميشه با ثروتمندان هم رده خود يا حتي بالاتر معاشرت مي كنند تا براي كسب ثروت و پول انگيزه بيشتري داشته باشند. الگوي آن ها ثروتمندان بزرگتر است تا بتوانند همانند او كسب درآمد كنند. هرگز به يكديگر حسودي نمي كنند و از شكست هاي خود و ديگران براي كسب موفقيت هاي بعدي تجربه مي آموزند.

  1. مقاوم نسبت به مشكلات

ثروتمندان، با مشكلات رشد مي كنند. آن ها مي دانند كه انسان ها با مشكلات و موانع رشد مي كنند. هرگز راحتي و آسايش باعث رشد و ترقي انسان نخواهد شد. مشكلات و موانع براي بسياري از مردم معناي متفاوتي دارد و مردم فقير و متوسط با مشكلات متوقف شده و از گام برداشتن از موفقيت و ثروت منصرف مي شوند.

کتاب صوتی فروشنده شو را از دست نده .

  1. كسب درآمد براساس نتيجه

نتيجه براي ثروتمندان تعيين كننده است. نتيجه مهم است، اگر كاري را تمام نكرده اند، مبلغ آن را دريافت نمي كنند. اكثر ثروتمندان كسب و كار و تجارت خود را دارند و در قبال ارزش آفريني براي زندگي مردم كسب درآمد مي كنند.

موفقیت برای توست
تو میتونی موفقیت ممکنه
  1. مديريت ثروت

ثروتمندان برخلاف اكثر مردم ثروت و پول خود را مديريت مي كنند. آن ها پول خود را مديريت مي كنند در حالي كه اكثر مردم حساب و كتاب هزينه هاي خود را ندارند. در صورتي كه پول و ثروت را مديريت كنيد پول و ثروت تكثير خواهد شد.

  • همواره در حال يادگيري و رشد

يادگيري و رشد براي ثروتمندان متوقف نمي شود. آن ها هميشه در حال يادگيري و رشد هستند. اگر فكر كنيد كه انسان كاملي هستيد يقين بدانيد در چند ماه آينده از كسب و كار خود تنزل كرده و سقوط خواهيد كرد. همه مي توانند با يادگيري اصول موفقيت و ثروت، به ثروت و موفقيت هاي دلخواه خود دست يابند.

اين موارد طرز تفكر ثروتمندان است، اميد است شما كاربري كه اين مقاله را مطالعه كرديد، اين عادات فكري را در خود ايجاد كنيد.

 

 

 

چی شد که ما وارد آموزش شدیم ؟

 

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ